برگزاری جلسه با هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) چمگردان

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت‌الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان در جلسه با هیئت امنای مسجد صاحب الزمان (عج) چمگردان، تصریح کرد: فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم به‌ویژه نسل نوجوان و جوان در مساجد از مهم‌ترین وظایف هیئت امنای مساجد است. 

وی اظهار کرد: امروز دشمنان اسلام با ایجاد شبهات، تلاش زیادی برای دور کردن نسل جوان از مساجد و مجالس مذهبی انجام می‌دهند و سعی در انحراف عقاید آنان دارند که این امر وظیفه هیئت امنا مساجد را سنگین‌تر می‌کند.


وی با تاکید بر ضرورت پرهیز از نگاه مالکانه از سوی هیئت امنای مساجد، هیات‌های مذهبی و مداحان به مساجد، عنوان کرد: این سه قشر تنها امین و خادم مردم هستند و نبایستی کوچکترین بی‌احترامی به عزاداران و افرادی که همواره پای ثابت حضور در مساجد هستند از کوچک تا بزرگ داشته باشند. 

حجت الاسلام صائبی در پایان نسبت به تعامل و هم افزایی دست اندرکاران مساجد اشاره و همکاری با امام جماعت به عنوان مدیر فرهنگی مسجد را خواستار شد و نقش امام محله را در تمام عرصه ها مهم دانست و به عنوان نمونه به مصداق هایی از آناشاره شد و حجت الاسلام علی مهدی به عنوان امام جماعت این مسجد معرفی شد . 

 

 

 

 


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید