راه یابی حجت الاسلام علی هاشمی به مرحله استانی مهرواره اوج

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، گام ششم مهرواره اوج با نام عملیات سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هماهنگی مکتب حاج قاسم (بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی) از تاریخ 15 آذر 1400 در دو بخش آغاز شد.

بخش اول، درمورد خدمت‌رسانی مساجد است که در این بخش امامان جماعت و اهالی مسجد سعی کردند مشکلات محلات را بررسی و با اولویت بندی و ارائه راه حل، برطرف کنند. بخش دوم اختصاص به برگزاری مراسم و یادبود برای سردار سلیمانی دارد که در قالب ایستگاه صلواتی، برگزاری جلسه یادبود، پخش فیلم و سرود و نمایشگاه کتاب و برنامه‌هایی مانند این برگزار شد.

 هر شهرستان به ازای هر ۲۵ امام شرکت کننده در طرح، ۳ نفر را انتخاب و راستی آزمایی می‌کند، سپس برای آنها پوستر تهیه و رأی گیری مردمی انجام می‌شود، که در این مرحله حجج اسلام علی هاشمی چمگردانی ، روح اله حیدری جوزدانی و سعید فاضل نجف آبادی به مرحله انتخاب مردمی راه یافتند.  در این مرحله ۷۰ درصد امتیاز مربوط به رأی داوران و ۳۰ درصد مربوط به آرا مردمی است.

پس از پایان مرحله را رای گیری شهرستانی منتخبین حجت الاسلام علی هاشمی با کسب بیش از 1500 رای از جانب مردم و کسب رای هیئت داوران شهرستان، به عنوان نفر برتر شناخته شده و به مرحله استانی راه یافت.

مرحله استانی مهرواره اوج از تاریخ 12 بهمن ماه آغاز می شود و تا 16 بهمن ماه ادامه خواهد داشت . در این مرحله نیز هماهنند مرحله شهرستانی میتوان با ارسال کد یکتای " 30 " به شماره پیامک 5000175 از برگزیده شهرستانی "حجت الاسلام علی هاشمی "در بخش استان نیز حمایت کرد.

  


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید