حجت الاسلام صفرزاده : بی‌توجهی به اقتصاد مقاومتی، بی‌بصیرتی است

امام جمعه شهر زاینده‌رود گفت: بی‌بصیرتی منحصر به صدر اسلام نیست و سکوت در برابر امر به منکر و بی‌توجهی مسؤولان به سیاست اقتصاد مقاومتی ناشی از همین بی‌بصیرتی است.

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان لنجان با تجمع و ابراز بیزاری از دشمنان اسلام و مسلمین و سران کینه توز فتنه ،بار دیگر به علمدار جهان اسلام ،معنای واقعی بصیرت ، مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای دست بیعت و پشتیبانی دادند . این تجمع که با شرکت و حضور اقشار مختلف مردم در  میدان انقلاب زرین شهر برگزارشد ،مشتی محکم بر دهان یاوه گویان جاهل بود. 

حجت‌الاسلام حسن صفرزاده در تجمع مردمی لنجان که به مناسبت حماسه ۹ دی گردهم آمده بودند، اظهار کرد: فتنه ۸۸ طراحی پیچیده‌ای داشت و اگر صدها بار به خاطر این حماسه سجده شکر به جا بیاوریم کم است.

امام جمعه شهر زاینده‌رود خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ خسارت‌های بسیاری به ایران زد و دشمنان را جری‌تر کرد اما به برکت عزاداری امام حسین (ع) نقشه طراحان فتنه شکست خورد و امروز روز میثاق با امام علی(ع) در کوفه، میثاق با امام حسین (ع) در کربلا و میثاق با امام زمان (عج) در دفاع از اسلام است.

وی با اشاره به قیام امام حسین (ع) تصریح کرد: واقعه عاشورا دو بعد داشت، یکی پیروزی ظاهری یزید بر اباعبدالله و یکی پیروزی واقعی امام بر ظالم زمان، اما آن کسی که این پیروزی ظاهری را به شکست واقعی تبدیل کرد شخص زینب کبری(س) بود.

صفرزاده در تشریح چگونگی این روشنگری بیان کرد: بصیرت و آگاهی حضرت زینب منجر به آن شد که شادی یزیدیان در شام به شکستی مفتضحانه تبدیل و قیام امام حسین(ع) در تاریخ جاودانه شود.

امام جمعه شهر زاینده رود یادآور شد: بسیاری از افرادی که پای درس پیامبر نشسته بودند حتی به اندازه «جون» غلام امام حسین(ع) بصیرت نداشتند به دلیل همین بی‌بصیرتی است که در تاریخ گروهی از مفسران قرآن را در صف یزید می‌بینیم.

وی تأکید کرد: اگرچه فرزند امام علی(ع) و حضرت زهرا(س) بودن فضیلت است اما جایگاه زینب کبری(س) ناشی از بصیرت ایشان در همراهی امام است، در تاریخ اسلام نیز هرکجا مردم با بصیرت عمل کردند پیروز شدیم و در غیر این صورت شکست خوردیم.

صفرزاده ضمن اشاره به نمونه‌هایی از بی‌بصیرتی مردم در صدر اسلام که منجر به تبدیل پیروزی به شکست شد، خاطرنشان کرد: بی‌بصیرتی منحصر به صدر اسلام نیست و سکوت در برابر امر به منکر و بی‌توجهی مسؤولان به سیاست اقتصاد مقاومتی ناشی از همین بی‌بصیرتی است و اگر مسلمانان با بصیرت عمل کنند، آمریکا و رژیم اسرائیل هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

امام جمعه شهر زاینده رود تأکید کرد: مدعیان دروغین خدمت که خودشان را روشنفکر می‌دانند و دل در گرو غرب دارند به زودی رسوا خواهند شد و پرچم انقلاب را به دست امام زمان (عج) خواهیم رساند.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید