مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) و بزرگداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، همزمان با یازدهمین شب از مراسم عزاداری حضرت فاطمه زهرا (س) توسط هیئت منتظران امام زمان (عج) مراسم بزرگداشت مقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

هیئت منتظران امام زمان (عج) شهرستان لنجان همچون هرساله اقدام به برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری شهادت حضرت زهرا (س) را در مصلی زرین شهر نمود و مصادف شدن ایام فاطمیه امسال با شهادت حاج قاسم سلیمانی مسئولین و خادمان هیئت را به این فکر انداخت که شب یازدهم مراسم سوگواری را به بزرگداشت شپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان عزیزش و همچنین خادم افتخاری هیئت منتظران شهید ابومهدی المهندس اختصاص دهند.

این مراسم با حضور شخصیت های برجسته کشور ایران و عراق با سخنرانی سردار سرتیپ پاسدار دکتر دهقان مشاور فرماندهی معظم کل قوا و مداحی حاج صادق آهنگران و استقبال بی نظیر مردم شهرستان برگزار شد.

مهدی محمدی مسئول هیئت مذهبی منتظران امام زمان (عج) با گفتگو با پایگاه خبری صدای لنجان با بیان اینکه هنوز یاد و خاطره شهید ابو مهدی مهندس در دل هیاتی های لنجان باقی مانده است، خاطرنشان کرد: در سفری که شهید ابو مهدی مهندس به لنجان و هیات منتظران داشتند، به یاد داریم که ایشان علاقه خاصی نسبت به عزاداران فاطمی و ایرانیان نشان می دادند.

محمدی با بیان اینکه وفاداری حاج قاسم به رهبر معظم انقلاب همانند وفاداری حضرت عباس(ع) به امام حسین(ع) بود، متذکر شد: سردار سلیمانی همیشه خود را سپر انقلاب و اسلام می کرد و در راه دفاع از حریم اهل بیت(ع) همیشه در نوک پیکار با دشمنان قرار داشت.

 


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید