رایزنی و هماهنگی با اداره صمت شهرستان لنجان جهت توزیع ارزاق ویژه محرم و صفر.

رایزنی و هماهنگی با اداره صمت شهرستان لنجان جهت توزیع ارزاق ویژه محرم و صفر.

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، با توجه به نزدیک شدن به ماه محرم و توزیع نذورات توسط هیئات مذهبی رایزنی های لازم جهت توزیع ارزاق ویژه این ماه با اداره صمت صورت گرفت .

این جلسه که با حضور آقایان حمیدرضا شهریار رئیس شورای هیئات مذهبی و محمدرضا مهری کارشناس امور اداری تبلیغات اسلامی شهرستان در دفتر رئیس اداره صمت شهرستان آقای دهقانی برگزار گردید ، رایزنی و هماهنگی لازم برای اختصاص و توزیع ارزاق ویژه ماه های محرم و صفر از جمله برنج، شکر، قند، روغن و گوشت صورت گرفت. 
آقای مهری در این جلسه ضمن تشکر از همراهی اداره صمت شهرستان در ادوار گذشته جهت توزیع ارزاق گفت این ارزاق با نرخ دولتی ویژه هیئات مذهبی با ارائه حواله های صادره از اداره تبلیغات اسلامی شهرستان توزیع خواهد شد و به محض رسیدم ارزاق مکان های توزیع ارزاق مشخص و اطلاع رسانی خواهد شد.

در ادامه آقای شهریار با تاکید بر این نکته که اصناف و مغاذه های سطح شهرستان می توانند با نصب یک پرچم و بیرق حتی کوچک می توانند نسبت به آماده سازی شهر برای استقبال از محرم نقش ویژه ای داشته باشند. وی در ادامه به این نکته اشاره کرد که علاوه بر شهرداری ها که نقش اساسی در بحث سیاه پوش کردن سطح شهر دارند اصناف نیز می توانند در این امر شهرداری ها را یاری رسانند. 

 


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید