عملیات محرم با موضوع خانواده و بیانیه گام دوم انقلاب در لنجان

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، حجت الاسلام داود صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی در جلسه ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر بخش باغبهادارن که با حضور ارکان مساجد و فعالان فرهنگی در مسجد جامع باغبهادارن تشکیل شد نسبت به نقش هیئات مذهبی نکاتی بیان نمود و گفت : ما در تاریخ تشکیلاتی پربارتر ،منسجم تر ،کاربردی تر و قوی تر از هیئت نداشته ایم. هیچ حزبی به اندازه هیئت اهل البیت قدمت ندارد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان با اشاره به عملیات محرم 1441 افزود : نقش خانواده و پرداختن به آن با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری حائز اهمیت است و هیئات مذهبی با شعار بنفسی انت و اهلی و مالی لبیک گویان در این مسیر قدم بر می دارند .

حجت الاسلام صائبی در ادامه به ویژگی های مدیر هیئت اشاره نمود و گفت : اولین ویژگی مدیر هیئت و خادم هیئت ایمان به غیب است . الذین یومنون بالغیب . مدیر هیئت ایمان به غیبش باید روز به روز تقویت بشود. ایمان به غیب یعنی پشتیبانی غیبی ،ایمان به غیب یعنی ناظر غیبی . ما ناظر داریم . کسی که ایمان به غیب داشته باشد می فهمد هیئت پایگاه هم شور و هم شعور است . نقش هیئت در جهت دهی خیلی مهم است.

اگر جهت هیئت ها به سمت ظاهرسازی برود مردم نیز به سمت ظاهرسازی می روند اگر به سمت ایمان به غیب برود مردم هم به سمت ایمان به غیب می روند .

اول ایمان به غیب دوم تلفیق شور و شعور سوم تلاش حداکثری

در ادامه اعضا و مدعوین نظرات و پیشنهادات و سئوالات خود را مطرح نمودند و در این خصوص به شور و مشورت و هم اندیشی پرداختند .


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید