جلسه ماهیانه روحانیون مستقر و برنامه ریزی روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی در شهرستان لنجان

به  گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ،جلسه ماهیانه روحانیون مستقر شهرستان  در اردوگاه شهید مطهری زرین شهر برگزار شد .در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید ،حجت الاسلام داود صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان ضمن خیر مقدم به امامان محله ،نسبت به رسالت ، وظیفه و اهداف نهاد انقلابی سازمان تبلیغات اسلامی مطالبی بیان نمود.

حجت الاسلام صائبی ضمن اشاره به مباحث فرهنگی  مظلومیت فرهنگ گفت : شبکه ی تبلیغ در این برهه ی زمانی خوب عمل نموده و با ورود مبلغین و روحانیون در مباحث اجتماعی و تلاش در این عرصه و مطالباتی که انجام شده جایگاه شبکه تبلیغ را رشد داده است و این نشان از این دارد ما می توانیم با ایده ها و طرح های فرهنگی در هر زمینه ای در ابعاد مختلف روحی ،روانی،مادی و معنوی اثرگذار باشیم .  

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان از زحمات روحانیون و همکاری و همدلی آنان با مردم ، در ایام  ویروس کرونا تقدیر نمود و گفت : ارتباط بیشتر و شناسایی خانواده های نیازمند برای اجرای طرح ها و ارائه خدمات در محلات و مساجد مورد نیاز و ضروری است و این ها باید ساماندهی شود .

حجت الاسلام صائبی به طرح تحول اجتماعی مسجد محور اشاره و نمونه هایی از نقش آفرینی امامان محله بیان نمود . 

در ادامه روحانیون مستقر گزارش فعالیت تبلیغی را ارائه نمودند .

 حجت الاسلام  باقریان امام جمعه زرین شهر با حضور در جلسه مطالبی نسبت به استفاده از فرصت های پیش رو و اوقات فراغت بیان نمودند .

در پایان پیشنهاداتی در خصوص روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی و سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی به فرمان امام (ره) ببه بحث و تبادل نظر گذاشته شد.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید