برگزاری جلسه و نشست هم اندیشی با هیئت کوثریه زرین شهر

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ، روز 5شنبه 24 تیزماه 1400 جلسه ای با حضور اعضای هیئت کوثریه زرین شهر برگزار گردید. 

این جلسه با حضور حجت الاسلام باقریان امام جمعه زرین شهر و روحانی هیئت ، حجت الاسلام صائبی رییس اداره تبلیغات اسلامی ، آقایان سلیمیان معتمد هیئت و مهری کارشناس اداره تبلیغات اسلامی و خانم ها بیاتی ، اشراقی، اشرف زاده و ستاری برگزار شد.

حجت الاسلام باقریان بر حضور فعال هیئات مذهبی در تمامی مراسم های ملی مذهبی در شرایط کرونایی کشور علاوه بر فضای مجازی تاکید کرد و گفت هیئت کوثریه یکی از هیئات مذهبی فعال بخش خواهران می باشد که تا قبل از کرونا در تمام مراسم ها حضور فعال داشته است. در ادامه نسبت به سرمایه اجتماعی هیئت مذهبی نکاتی را بیان نمودند.

حجت الاسلام صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ضمن تقدیر و تشکر از حضور و فعالیت اعضای هیئت مذهبی کوثریه نسبت به خدمات اجتماعی هیئات در شرایط کرونایی مطالبی بیان و نقش ارزشمند هیئات مذهبی را در این عرصه مهم دانست و گفت : هیئات مذهبی با شرایط روز و در عرصه های مختلف خدمت رسانی کردند و این را ما به وضوح در جامعه و شهر و دیار مشاهده نمودیم . در پایان اعضا به ارائه پیشنهادات خود در رابطه با ارتقا سطح پیشرفت هیئت در شهرستان پرداختند و نظرات خود را بیان نمودند .


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید