بیانیه عرض ارادت در ایام سوگواری امام صادق (ع)

در بیانیه برگزاری مراسم و محافل هیات مذهبی شهرستان لنجان از شورای هیات مذهبی شهرستان چنین آمده است :

با فرا رسیدن ایام سوگواری ششمین اختر آسمان امامت و ولایت حضرت امام صادق (ع) و فرصتی دوباره برای عرض ارادت مردم شریف شهرستان با همکاری و همیاری هیئات مذهبی و فعالان عرصه فرهنگی بویژه جوانان پرشور و انقلابی فعال در هیئات مذهبی در مراکز مختلف کشور بخصوص شهرستان لنجان با شرط عرض  ارادت و حفظ سلامت و رعایت اصول بیانیه برگزار خواهد شد.                             

1-پیرو دستور اکید ولی امر مسلمین و رهبر عالی قدر انقلاب حضرت امام خامنه ای (حفظه الله) برگزاری هر گونه تجمع و فراخوان در سطح کشور بدون موافقت و تایید ستاد ملی کرونا استانی و شهرستانی تحت عنوان هیات مذهبی که مورد سوء استفاده قرار گردد ممنوع و عواقب آن بعهده برگزارکننده خواهد بود.

2-هوشیاری هرچه بیشتر ارادتمندان و محبان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام بیش از پیش ضروری است و فرامین ولی امر مسلمین و رهبر فرزانه مان را فصل الخطاب ونصب العین خود قرار داده و خواستار همکاری و عمل به فرامین مقام  معظم رهبری هستیم.                                                                                                                                                         

3-بر پایی مجالس و حضور وعاظ و ذاکران بر جسته با بهره گیری مناسب در فضای مجازی جهت استفاده عموم با توجه به وضع کنونی کشور و همه گیری ویروس منحوس کرونا.                             

در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت مستمر اعضا و مسئولین ولایتمدار و جهادی هیئات مذهبی شهرستان در رزمایش کمک مومنانه و پرپایی مراسم مذهبی ایام گذشته و مدیریت شایسته مدیران فرهنگی شهرستان با شعار هم عرض ارادت هم حفظ سلامت و حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه بخصوص حمایت مردم شریف شهرستان لنجان ،موفقیت همه شما برادران و خواهران دینی را در راستای سرافرازی و سربلندی ایرانی شایسته این نام عزیز در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) خواهانیم.                                                                                                                                                                                                                                                     


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید