برگزاری دوره توانمندسازی امامان روستا در شهرستان لنحان

دوره «توانمندسازی شبکه امامت» منطقه جنوب غرب اصفهان با حضور ۱۱۰ نفر برگزار شد

دوره «توانمندسازی شبکه امامت» منطقه جنوب غرب اصفهان با حضور بیش از 110 نفر از جامعه هدف دوره به همراه خانواده هایشان در دبیرستان زنده یاد علی فضیلی شهرستان باغبهادران برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان، دوره «توانمندسازی شبکه امامت» منطقه جنوب غرب اصفهان که شامل شهرستانهای لنجان، مبارکه، فلاورجان، نجف آباد و تیران و کرون است با حضور بیش از ۱۱۰ امام روستا شبکه امامت به همراه خانواده‌هایشان در مدرسه زنده یاد علی فضیلی شهرستان باغبهادران برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین کیانی معاون فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان درخصوص اهداف این دوره گفت: هدف از برگزاری این دوره یک روزه، «توانمندسازی» و «آموزش سرفصل های مدیریتی و برقراری ارتباط» در مناطق تبلیغی است.

 

 

وی خاطرنشان کرد: از مزیت‌های کاربردی و مؤثر این دوره «توانمندسازی و آموزش سرفصل های برقراری ارتباط مؤثر شبکه امامت» می‌توان به کلاس‌های تفکیکی و کاربردی برای همسران و فرزندان مبلغین شبکه امامت اشاره کرد.

در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین داود صائبی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان و دبیر برگزاری این دوره گفت: با دعوت از استاد دوره حجت‌ الاسلام‌والمسلمین کاظمی به منظور تدریس سرفصل های توانمندسازی شیوه‌های تبلیغی و برقراری ارتباط مؤثر برای مبلغین شبکه امامت منطقه غرب اصفهان به همراه خانواده هایشان که به تفکیک برای آنها نیز کارگاه آموزشی برگزار شد.

 

 

وی در پایان سخن بیان داشت: در گعده های گفتگو محور بخش پایانی دوره، مبلغین به بیان تجربیات و طرح ایده های خلاقانه و نوظهور برای ارتباط بهتر و مؤثرتر با جامعه مخاطب تبلیغی خود به گفتگو و مباحثه و جمع بندی پرداختند.

 

 


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید