برگزاری هجدهمین جلسه قرارگاه فرهنگی شهرستان لنجان در شهر زاینده رود

هجدهمین جلسه قرارگاه فرهنگی شهرستان لنجان با موضوع فعال سازی شورای فرهنگی مساجد و فعال سازی قرارگاه همدلی و مهربانی و مواسات در تاریخ  ۳۱ فروردین ماه 1399 در شهر زاینده رود برگزار شد.

در این جلسه شهردار محترم شهر زاینده رود جناب آقای توکلی گزارشی از فعالیتهای شهرداری و مردم و بسیجیان و گروههای جهادی در مواجهه با بحران کرونا ارائه فرمودند و سپس حجت السلام والمسلمین باقریان امام جمعه زرین شهر بحث اهمیت همدلی و همراهی در سال جهش تولید را زمینه ساز جهش تولید و کاهش آسیبهای اجتماعی و بهداشتی و تولید دانستندو سپس به نقش موثر مسجد در فرهنگ سازی مواجهه با بحران کرونا اشاره فرمودند.

در ادامه حجت الاسلام صفرزاده امام جمعه شهر زاینده رود ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان، اهمیت توجه به سه ضلع حرکت جهادگونه ، رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری ، مواسات و همدلی و کمک مومنانه را متذکر شدند و بر تشکیل شورای بهداشتی مسجد تاکید نمودند.

سپس رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان حجت الاسلام صائبی با مد نظر قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری ، در خصوص این نکته که بحث جهش تولید مختص مباحث اقتصادی نیست و باید در مسائل و موضوعات مذهبی و مساجد نیز این جهش را داشته باشیم متذکر شده و در ادامه نکاتی در خصوص فعال سازی مساجد و فرهنگسازی در این خصوص را عنوان نمودند .


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید