آغاز تحصیل 402 نفر دانش آموز در مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت زرین شهر

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان از آغاز سال تحصیلی 402 نفر دانش آموز در 4 آموزشگاه علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت شهرستان لنجان خبر داد.

   

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان، داود صائبی رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان به مناسبت یکم مهرماه با حضور در جمع دانش آموزان دوره اول آموزشگاه پسرانه علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت زرین شهر با تبریک فرا رسیدن آغاز سال تحصیلی جدید به دانش آموزان گفت: شما دانش آموزان به‌ عنوان آینده سازان این کشور باید از همین ابتدای سال تحصیلی کمر همت بسته و با تلاش و کوشش حضور فعالی در عرصه های مختلف آموزشی و پرورشی داشته باشید.
وی با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس افزود: شما دانش آموزان باید قدردان خون شهدا و امنیت موجود در کشور باشید.
صائبی اظهار داشت: تنها راه قدردانی از شهدا تحقق خواسته های رهبری از شما دانش آموزان که سه عامل تحصیل، تهذیب و ورزش به معنای واقعی کلمه است.
وی با اشاره به فعالیت 4 باب آموزشگاه علوم و معارف اسلامی صدرا در زرین شهر گفت: همزمان با یکم مهرماه 402 نفر دانش آموز ،سال تحصیلی جدید خود را در این مدارس آغاز نمودند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی لنجان گفت: از مجموع دانش آموزان مدارس صدرای  176 نفر دختر و 226 نفر پسر می باشند.
صائبی تصریح کرد: همچنین 306 دانش آموز در مقطع متوسطه دوره اول و 96 دانش آموز در مقطع متوسطه دوره دوم در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مدارس صدرا زرین شهر مشغول تحصیل شده اند.
وی با بیان اینکه مدارس صدرای از سال 92 فعالیت خود را در زرین شهر آغاز کرده اند افزود: به حمدالله امسال اولین کنکور پایه دوازدهم در دوره دوم پسرانه را داشتیم که رتبه ها و قبولی های خوبی در دانشگاه ها کسب نمودند.
صائبی هدف از راه اندازی مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا را تربیت نیروی متخصص و متعهد طراز انقلاب اسلامی اعلام کرد و گفت: این هدف تنها با همت شما دانش آموزان، همراهی والدین و مشارکت سایر دستگاه های متولی از جمله آموزش و پرورش محقق می‌شود.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید