آغاز به کار کمیته انتخاب و داوری جشنواره محله همدل در شهرستان لنجان

با ورود مهرواره محله همدل به مرحله جشنواره شهرستانی کمیته‌های انتخاب کار خود را آغاز کرده و برترین‌ها را به هیئت داوران معرفی می‌کنند.

به گزارش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان لنجان ؛ با آغاز جشنواره شهرستانی، مهرواره وارد گام هفتم خود می‌شود؛ در این مرحله کمیته های انتخاب شهرستانی باید سه برابر سهمیه برترین های نهایی مهرواره را در هر شهرستان به هیئت داوران همان شهرستان معرفی می کنند تا از بین این افراد، برترین حل مسئله برای راهیابی به مرحله استانی انتخاب شود.

کمیته انتخاب این شهرستان از بین 50 گزارش ثبت شده تعداد 7 طرح را انتخاب و  به کمیته داوری ارسال نموده است . کمیته داوری نیز در روز پنج شنبه 10 تیر ماه 1400 با حضور برگزیدگان مرحله انتخاب نسبت به بررسی و امتیاز دهی به گزارشات و اقدامات صورت گرفته می پردازند و در نهایت 2 طرح برای ارزیابی مرحله بعد( مرحله استانی) به استان ارسال می گردد.

این نکته نیز حائز اهمیت است که از مجموع 100 امتیاز کل 70 امتیاز توسط داوران  و 30 امتیاز باقی مانده توسط مردم  به منتخبین داده می شود تا در نهایت برگزیده نهایی پس از مشارکت و انتخاب مردم به مرحله استانی راه یابد.


چاپ   ایمیل

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید